Закономірна перемога. Україна — Косово: 3-0

Ще перед матчем більшість спеціалістів та вболівальників схилялися до думки, що ця гра повинна бути виграшною для збірної нашої країни. Але самі футболісти та тренерський склад звертали увагу на те, що не потрібно недооцінювати збірну Косово. Слід зауважити, що матч проходив у Кракові за присутності лише до тисячі вболівальників нашої збірної.

Перед матчем наші вболівальники надихнули наших хлопців, потужно виконавши гімн України.

Перший тайм розпочався із впевненого володіння територією та ініціативою. До 20-ї хвилини відсоток володіння м’ячем досяг позначки 75%. Але попри це реальних моментів на взяття воріт у національної збірної України не було. Небезпечно пробивав Коноплянка, але м’яч пройшов повз штангу. Перший гол у цій грі вдалося забити після того, як в одній із нечисленних атак збірної Косово, яка закінчилася ударом по воротах Пятова, наш голкіпер швидко розіграв вільний удар, тим самим розігнавши контратаку. Зінченко віддав у вільну зону на Кравця, який пробив. Рикошет від ноги захисника і м’яч у сітці воріт! Було це на 31-ій хвилині. Наші повели. До кінця тайму ситуація на полі не змінилася: українці атакували, косовари захищалися. Варто відзначити удар Ярмоленка з 25-ти метрів, який на кутовий перевів воротар.

Після перерви збірна Косово вийшла більш налаштованою, про що свідчить кількість атак, яка значно зросла. Завдяки замінам їм вдалося відсунути гру від своїх воріт.  До 55-ої хвилини українці претендували на пробиття трьох пенальті, але суддя не вказав на позначку жодного разу.Небезпечно було біля воріт Пятова, коли лівий півзахисник гостей влучив у перекладину. Відразу після цього українці відповіли небезпечною контратакою. Руслан Ротань, який тільки з’явився на футбольному полі, забив гол, пробивши із-за штрафного майданчика. Але, на жаль, суддя не зарахував взяття воріт через активний офсайд Коваленка, який обмежував огляд воротареві гостей. Після виходу на поле Караваєва, який замінив Коноплянку, активність на лівому фланзі підвищилась. Пройшовши по флангу, півзахисник луганської Зорі подав точно на ногу Ярмоленка, який прибрав захисника і пробив у незахищений кут воріт. Так на 81-ій хвилині рахунок матчу став 2-0 на користь нашої команди. А через 6 хвилин Ротань все ж таки забив свій гол. Пробивав він приблизно з тієї позиції, що й минулий раз. Восьмий гол нашого захисника у ювілейному 90-му матчі за збірну. Наші гравці довели цей матч до перемоги під виконання гімну нашої держави.

Україна здобула 3 очки, таким чином набравши 5 очок. Після цього можна сказати, що Україна перемогла андердога своєї групи, таким чином зміцнивши свої позиції та додавши собі впевненості у свої силах.