Володимир ЄЗЕРСЬКИЙ: «У Шевченка приємна головна біль»

Єзерський вважає, що у Андрія Шевченка є хороший вибір гравців.

«Тренерський штаб, думаю, знає яким чином взяти 3 очки в Туреччині. Все-таки підбір гравців хороший, і ми можемо вирішувати завдання. Тим більше перед збірною поставлена мета виходу на ЧС-2018.

Відсутність Турана? Безумовно, він — це одна з ключових фігур в грі збірної, звичайно він непогано проявляє себе в Іспанії, але мені здається, що у Теріма є багато і інших кваліфікованих виконавців. Тим більше, у них, напевно, теж є мета потрапити на ЧС.

Коли ми їх перемагали 3: 0 в тому пам’ятному матчі, в першу чергу, запам’яталася підтримка фанатів. Приїхавши за півтори години до гри, побачили, що половина трибун вже заповнена вболівальниками. Коли ж матч почався, там на кожному кріслі по півтора, а то й по два вболівальника сиділо. Коли траплялися стандарти або спірні моменти, вболівальники кидалися монетками, багато їх летіло з трибун, особливо, при розіграші кутових. Але ми змусили себе поважати: спочатку прийом був не дуже, але коли йшли з поля, деякі вболівальники нам аплодували. Бажаю нинішній збірній, щоб своєю грою змусили вболівальників себе поважати і, найголовніше, здобули три очки.

Кадровий потенціал нашої команди? Не знаю, з яких причин не грає в «Шахтарі» Євген Селезньов, тому, швидше за все, його і в збірну не викликають. Але я вважаю, його рано списувати, він ще і збірній, і клубу може принести багато користі.

Тренерський персонал стежить і, напевно, зараз викликані кращі. Важливо, щоб у головного тренера було в наявності багато гравців, і він не знав, з кого вибрати, куди гірше, коли багато травмованих або дискваліфікованих і нікого ставити. Якщо є великий вибір гравців і є конкуренція, це приємна головна біль для Андрія Миколайовича і його тренерського штабу», — сказав Єзерський.