Україна не втримала переможний рахунок у матчі із Туреччиною

Матч ще до свого початку обіцяв бути цікавим, із великою кількістю гольових моментів та багатьма голами. Багато спеціалістів схилялися до думки, що в матчі буде забито як мінімум два голи.

До матчу команди підходили в бойовому настрої, налаштовані на перемогу, про що свідчать численні інтерв’ю футболістів та прес-конференції наставників.

Незважаючи на кадрові втрати з обох сторін (в турків не брали участі декілька провідних футболістів, серед яких Арда Туран, через сварку із керівництвом; в українців через травму не зіграли Ракицький, Циганков), обидві команди показали хороший змістовний футбол.

З перших хвилин збірна України несподівано захопила ініціативу, впевнено контролювала м’яч в центрі поля, гравці вдало відкривалися під передачі. Збірна Туреччини не могла нічого протиставити, явно не очікуючи такого початку. На 24 хвилині українцям вдалася чудова комбінація: вдало взаємодіючи в центрі поля, наші футболісти в позиційній атаці підібрались до володінь Волкана Бабаджана і знайшли передачею Артема Кравця у штрафному майданчику, де на ньому сфолили. Суддя показав на 11-метровий, який взявся пробивати Ярмоленко. Слід зазначити, що у воротаря були шанси відбити удар, але він не зміг правильно згрупуватися. Як підсумок, 1:0 на нашу користь. Через 3 хвилини наша збірна забила вдруге: Тарас Степаненко виконав довгу передачу на Андрія Ярмоленка, який зміг зачепитися за м’яч і скинути його на Кравця, який розстріляв ворота турків. Після цього гра трохи заспокоїлась, проте в України був ще один чудовий шанс збільшити рахунок: простріл з лівого флангу замикав Кравець, але пробив над перекладиною. Наприкінці першого тайму Туреччина збільшила оберти, що допомогло їм відквитати один м’яч: подачу з кутового замкнув Озан Туфан.

В другому таймі збірна Туреччини продовжувала насідати на володіння Андрія Пятова. Особливо активним був Емре Мор, дії якого щоразу викликали гостроту біля наших воріт. Розіграш штрафного турками завершився ударом в штангу Каана Айхана. Через 2 хвилини свій момент мала вже наша збірна: на простріл Соболя відкликнувся Кравець, та його удар воротар перевів у перекладину. Ближче до кінця зустрічі українські футболісти почали підсідати фізично, збільшилася кількість порушень біля власних воріт. Після одного з них турки отримали право на пробиття пенальті, який холоднокровно реалізував Хакан Чахланоглу. Йшла 81-а хвилина. Після цього обидві команди воротам більше не загрожували. Турки продовжували атакувати, але це не увінчалося успіхом. Матч закінчився бойовою нічиєю.

Загалом в тактичному плані збірна України відчутно виросла, що додає оптимізму перед майбутніми матчами. Але все ж в українських вболівальників залишилося двоїсте враження від матчу: чи це втрачена перемога, чи багатообіцяюча нічия.