Туреччина — Україна. Анонс

Сьогодні в турецькій Коньї відбудеться матч, який дасть відповіді на багато питань стосовно головного тренера української збірної Андрія Шевченка, нової тактичної схеми збірної, ігрової форми збірників, особливо на фоні такого суперника, як Туреччина.

Збірна Туреччини розпочала цю кампанію з нічиєї із командою Хорватії. Проаналізувавши цю гру, можна сказати, що Туреччина — команда із яскравими особистостями, які самотужки можуть вирішити долю матчу. Вагомою перевагою турків будуть фанати, які гнатимуть свою збірну вперед весь матч.

Збірна України почала з домашньої нічиєї з Ісландією. Варто звернути увагу, що в нашої збірної достатньо вагомі кадрові втрати: не зможе грати Ракицький із чудовим дальним пасом, Федецький, а також дебютант Циганков, який зміг би додати варіативності в нападі. Також один із лідерів, Євген Коноплянка, поки що не отримує достатньої ігрової практики в своєму клубі. В такій важливій грі Коноплянка і Ярмоленко повинні повести нашу команду вперед, а всі інші мають підтримати їх.

Слід очікувати нових тактичних змін зі сторони тренерського складу. В грі із Туреччиною наша команда скоріш за все буде діяти від оборони, тому потрібно максимально ефективно діяти позаду. Перші хвилини будуть дуже важливими. Треба витримати натиск турків. З плином часу почнуть з’являтися моменти, які потрібно реалізувати.

Загалом Україна має хороші шанси і на нічию і навіть на перемогу. А враховуючи те, що в збірної Туреччини відсутній лідер — Арда Туран, ймовірність перемоги України збільшується в рази. Тому очікуємо хорошого футболу і вболіваємо за наших!

Прогноз від WorldCup — 1-2.