Всегда свежие и актуальные новости о футболе

Меню

Підсумок 10 туру УПЛ. Шахтар та Динамо перемагають. Карпати виходять в нуль.

На вихідних пройшов 10 тур в українській прем’єр-лізі.

Без сенсації завершилася зустріч столичного Динамо і скромної Зірки із Кропивницького. Динамівці відразу захопили ініціативу і перемогли 2-0. Голи на свої рахунки записали Сергій Сидорчук та Віктор Циганков.

Цікавою була зустріч Сталі та Чорноморця. Дещо несподівано вона закінчилася з рахунком 1-2 на користь Чорноморця. Одесити вже декілька турів показують змістовний футбол. Завдяки цьому вони займають 4 позицію в турнірній таблиці. Голи на рахунку легіонера Карікарі у складі Сталі, а у складі Чорноморця  відзначились Коркішко та Хобленко.

В Дніпрі зустрічалися Дніпро та Олександрія. Молодь Дніпра перед власними вболівальниками не змогла дати гідного опору олександрійцям. Як підсумок, впевнена перемога Олександрії 4-1. Голи в цій грі забивали: дніпрянин Кочергін, а в Олександрії : Пономар, Микицей та дубль оформив Яремчук.

В Полтаві Ворскла приймала донецький Олімпік. Цього сезону команда Сачка все ще не може знайти свою гру. Тому підопічні Романа Санжара зуміли здобути перемогу з рахунком 2-1. В складі донеччан забивали Гринь та Шестаков, голом у складі полтавчан відповів капітан команди Чеснаков.

У Луцьку відбувалося західноукраїнське дербі. Зустрічалися Волинь та Карпати. В напруженій боротьбі матч закінчився внічию 1-1. Гол за Волинь наприкінці першого тайму забив Петров, на який у другому таймі відповів ветеран львів’ян Худоб’як. Карпати змогли набрати 1 очко, що дало змогу вийти в нуль, що додасть додаткової мотивації карпатівцям.

Донецький Шахтар приймав луганську Зорю, якій завчасно заборонив випускати на поле орендованих гравців. Але навіть без п’яти гравців основного складу Зоря змогла згідно протистояти команді, яка займає перше місце у турнірній таблиці. Донеччани перемогли завдяки єдиному голу Ферейри у другому таймі.