Переможний старт збірної України U-19

У першому турі кваліфікаційного раунду Євро-2017 юнацька збірна України U-19 перемогла команду Ісландії, а Латвія та Туреччина сильнішого не виявили.

6 жовтня в Україні стартував кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи-2017. Після стартового тура «синьо-жовті» одноосібно очолили турнірну таблицю своєї відбіркової групи.

Гра, яка проходила у Борисполі на стадіоні «Колос», видалась доволі напруженою. Протягом усього матчу точилася запекла боротьба за кожен клаптик зеленого газону, на полі вирували пристрасті, які час від часу доводилося вгамовувати арбітру зустрічі.

Перший тайм пройшов за рівної боротьби. Суперники намагалися контролювати центр поля та загострювати гру за допомогою навісів до карних майдачинків. Проте ударів в площину воріт майже не було. Хоча більш «гаряче» було поблизу воріт ісландців. Зокрема, шанси відкрити рахунок у зустрічі не реалізували Луньов, Смірний та Дубинчак.

По перерві градус боротьби ще більш підвищився. Вочевидь, кожну зі збірних не влаштовувала «суха» нічия. Українцям вдалося схилити шальки терезів на свою користь після заміни Топалова на Шапаренко. «Дев’ятка» української команди значно загострив гру у атаці, а чергову нагоду для взяття воріт після розіграшу штрафного удару реалізував Євген Смірний.

Ісландці намагалися зупинити українців за рахунок жорсткої гри, кілька разів апелювали до рефері, тож не дивно, що чергове порушення правил Порстейнссоном призвело до другої жовтої картки для ісландця та вилучення.

Після того як Порстейнссон залишив поле не минуло й двох хвилин, як Шапаренко, скориставшись чисельною перевагою, подвоїв рахунок.

До закінчення зустрічі українці мали нагоди збільшити свою перевагу, але Алібекову, Ярмоленку та Шапаренку не пощастило.

Кваліфікаційний раунд Євро-2017. Група 13

Україна U-19 — Ісландія  U-19 — 2:0

Голи: Смірний (76), Шапаренко (82)

Попередження: Бондар, Чеберко, Луньов — Хілмарссон, Андрессон, Порстейнссон

Вилучення: Порстейнссон (два попередження)

Україна U-19: Білик — Бондар, Матвієнко (к), Смірний (Ярмоленко, 86), Чеберко, Лєднєв, Луньов, Топалов (Шапаренко, 65), Алібеков, Попов (Шкіндер, 79), Дубинчак

Ісландія  U-19: Арнарссон — Сампстед (к), Гуннарссон, Бенедіктссон, Андрессон, Йонссон, Магнуссон, М. Хілмарссон (Фіннссон, 84), Порстейнссон, Гудйонссен (Триггвасон, 90), Д. Хілмарссон (Агнарсон, 84)