Очікувана перемога амбіційної Албанії

В рамках 2-го туру відбіркового етапу ЧС-2018 у групі G зустрічалися Ліхтенштейн і Албанія. Дві команди, які не мають у своєму складі суперзірок, не мають визначних здобутків, не мають зіркових тренерів.

Матч почався за переваги гостей, які приїхали за перемогою і мали намір довести це з перших хвилин матчу. На жаль, оборона господарів не виглядала в цьому матчі дуже надійною. Як підсумок, Ліхтенштейн пропустив швидкий гол, правильніше сказати автогол: на 12 хвилині «відзначився» воротар, який не зміг зафіксувати м’яч після нескладного удару від нападника Албанії. Тиск на ворота господарів продовжувався впродовж цілого тайму. Албанія мала багато моментів, які здебільшого закінчувалися ударами, але реальну нагоду подвоїти рахунок мала лише одного разу, коли на 21 хвилині півзахисник гостей з невеликої відстані не влучив у пусті ворота.

Другий тайм почався із поодинокої атаки господарів. Закінчили її вони невлучним ударом з 30-ти метрів. Але після цього Албанія знову взяла контроль над ситуацією. Повністю володіючи ініціативою, вони пробивали по воротах, але ніяк не могли забити другий м’яч. Протримався Ліхтенштейн до 71 хвилини, коли після розіграшу кутового відзначився 19-й номер гостей Балай. До кінця матчу Албанія контролювала м’яч, не даючи ніяких шансів господарям поля.

Матч закінчився з очікуваною перемогою гостей 2-0. Збірна Ліхтенштейну програла другий матч і поки що не має жодного очка, а збірна Албанії, скориставшись нічиєю у матчі Італія -Іспанія, набравши 6 очок, несподівано вийшла на перше місце у групі.