Йожеф Сабо: «Турки будуть нервувати, якщо позбавити їх м’яча»

Відомий спеціаліст розповів про найближчих суперників по відбору до ЧС — 2018.

— Мабуть, почну з складу збірної України, в яку Андрій Шевченко викликав гравців, які вже грали під його керівництвом і новачків. На гру зі збірною Туреччини ризикну назвати склад: у воротах — Пятов; захист — Соболь, Хачеріді, Кучер або Ракицький, Бутко або Федецький, півзахист — Степаненко, Коваленко, Малишев або Степаненко, напад — Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля. Хто з гравців буде краще готовий, на думку тренерів, той і потрапить в стартовий склад.

Шкода, що травмувався і не потрапив до складу збірної Циганков, але у нього футбольна кар’єра на початку шляху і бажаю Віктору якнайшвидшого одужання і повернення до збірної. Що стосується гри з турками, то ця команда знайома нам і стиль її гри майже не змінюється. Жорстка гра, хороша атакуюча лінія, багато гравців виступають в зарубіжних клубах не на останніх ролях. Головне, постаратися позбавити їх м’яча, що змусить суперника пересуватися для його відбору, втрачаючи сили, а турецькі команди та ще в присутності своїх шалених фанатів, починають нервувати, помилятися. Намагатися не відповідати на провокаційні грубощі і нав’язувати супернику свою гру. Необхідно завжди пам’ятати — в таких турнірах слабких команд немає, тому гра з граничною самовіддачею дає позитивний результат.

Що стосується збірної Косово, на жаль, не можу нічого сказати, бо не бачив жодної гри з її участю. Але ж усім добре відомо, що гравці з Балкан грають у багатьох топ-клубах світу і футбол постійно поповнюється майстрами високого рівня з балканських республік. Так, що необхідно відповідно готуватися до непростої гри з дебютантом.