Битва в Турині: нічия між Італією та Іспанією

Матч між двома командами з великою історією і традиціями викликав неабиякий інтерес в любителів футболу. Ще б пак, останнього разу ці команди зустрічалися в 1/8 фіналу ЧЄ — 2016, в якому італійці переграли іспанців з рахунком 2:0. Не секрет, що Іспанія прагнула взяти реванш на «Ювентус-Арені».

З стартових хвилин іспанці ринулися в атаку. Вже на 11-й хвилині комбінація піренейців завершилася ударом на техніку від Ін’єсти. На 18-й хвилині після навісу того ж Ін’єсти головою пробивав Піке — повз ворота. А на 24-ій Піке пробивав вже після скидки від Рамоса прямо в голкіпера. Ближче до кінця першого тайму гра вирівнялася і в команд не було реальних загроз воротам суперника.

Другий тайм розпочинався так, як закінчувався перший — без чиєїсь суттєвої переваги. В такій грі забитий гол був, як грім серед ясного неба: довга передача на Вітоло і катастрофічна помилка Буфона і форварду «Фурії Рохи» залишилося влучити в порожні ворота. Після цього Італія стала грати агресивніше і на 65-ій хвилині могла зрівнювати рахунок, але Граціано не влучив в ворота після розіграшу кутового. Іспанія відразу ж відповіла моментом: Вітоло міг оформити дубль, але не реалізував вихід віч-на-віч. З плином часу гра змістилася в центр поля без чиєїсь відчутної переваги. Іспанці вдало контролювали хід зустрічі, але на 81-ій хвилині до гри втрутилися «вищі сили»: головний суддя призначив пенальті в ворота Де Хеа, який холоднокровно реалізував де Россі — 1:1.

Італія знову примудряється погіршити настрій іспанським вболівальникам.