Артем Кравець: «Ярмоленко віддав так, що залишалося тільки забити»

Форвард збірної України поділився враженнями від матчу з Туреччиною та сподіваннями щодо матчу з Косово

— Чим був зумовлений настільки вдалий для збірної України початок матчу з Туреччиною?
— Перш за все, ми детально розбирали гру збірної Туреччини, тренери вказала на слабкі сторони цієї команди. Крім того, ми зробили акцент на своїй грі. Почали матч упевнено, як того вимагав тренерський штаб. Тому так і вийшло.

— Наскільки награною є комбінація Ярмоленко — Кравець, яка привела до другого голу в ворота збірної Туреччини?
— Я б не сказав, що вона якось награна. Просто в тому епізоді він мене побачив, покотив прекрасно передачу і мені залишалося тільки забити.

— А якщо говорити про епізод, в якому був призначений пенальті у ворота збірної Туреччини, то, зізнайтеся, підставлялися під суперника в розрахунку на одинадцятиметровий?
— Ні. Думаю, так могло здатися лише з боку. Йшла передача в штрафну, я її прийняв і хоч, звичайно, відчував, що десь поруч захисник збірної Туреччини, але прокидав м’яч собі в вільну зону, а суперник просто мене збив. Так що, думаю, питань по закономірності цього пенальті немає ніяких.

— В який момент відчули, що турки переломлюють хід зустрічі?
— Думаю, це кожен з нас відчув, коли ми пропустили перший м’яч. Абсолютно необов’язковий гол! Адже особливих моментів у турків не було. Ми тримали хід гри під своїм контролем і ніщо не віщувало неприємностей. Думаю, якби ми не пропустили той гол, то вже не впустили б перемоги.

— Що говорив Андрій Шевченко команді в перерві матчу?
— Казав, що треба продовжувати грати в свій футбол, що ми добре діяли протягом перших 45-ти хвилин гри, і не можна відходити від такої моделі гри — потрібно продовжувати діяти в такому ж ключі і в другому таймі.

— Але не вийшло …
— Треба враховувати, що ми все-таки грали на виїзді і що збірна Туреччини — це хороша команда. Крім того, в психологічному плані супернику десь допоміг цей гол, забитий під завісу першого тайму. Тому в другій половині зустрічі нам було трохи складніше грати.

— На післяматчевій прес-конференції Андрій Шевченко не приховував, що команда в кінцівці матчу підсіла, їй не вистачило сил. Чи встигнете відновитися до матчу зі збірною Косова?
— Я думаю, що все буде нормально і всі хлопці відновляться. У нас були тренування, спрямовані на швидке відновлення після матчу. Так що, думаю, в плані нашої фізичної готовності все буде нормально.

— Що можете сказати про наступного суперника — збірної Косова?
— Поки, чесно кажучи, нічого конкретного про цю команду сказати не можу. Але сьогодні ми починаємо підготовку до майбутнього поєдинку і дізнаємося слабкі і сильні сторони збірної Косова.

— Те, що збірна Косова вчора була розгромлена Хорватією з рахунком 0: 6, вас не розхолоджує?
— Ні. Це лише один матч, який не може нічого сказати про команду. Нам потрібно з усім ступенем серйозності готуватися до майбутнього поєдинку, оскільки ми що б то не стало повинні брати в цій грі три очки.

— Якщо вдасться досягти цієї мети, то чотири очки в матчах з Туреччиною і Косово можна буде вважати прийнятним результатом?
— Матч з Туреччиною — це вже історія, тут нічого не змінити — ми добули в цьому поєдинку одне очко. Нікуди від цього не дітися. Звичайно, хотілося б набрати шість очок в цих двох поєдинках. Але на сьогоднішній момент наш максимум в даній «спарці» — чотири очки. Значить, треба перемагати Косово і набирати ці чотири пункти.