Альберт Буньякі: «Зробимо матч важким для України»

Головний тренер збірної Косова поділився очікуваннями перед матчем з Україною.

«Ми раді опинитися тут, щоб зіграти зі збірною України. Звичайно, я хотів би, щоб цей матч пройшов в Україні, але маємо те, що маємо. Складно, коли за тиждень до матчу дізнаєшся про місце його проведення. Було б краще, щоб політика і спорт були порізно … Мені взагалі не подобається політика. Тому я — тренер (Посміхається).

Що ж стосується безпосередньо майбутнього матчу, то він буде важким для нас. Але цей поєдинок буде важким і для збірної України. Сподіваюся, що це буде не така гра, як та, що ми в четвер провели з Хорватією. Ми знаємо, що у збірної України хороша команда, яка виступала на Євро-2016, яка має досвід виступу на чемпіонатах світу і яка, звичайно, є претендентом на вихід у фінальну частину Євро-2020. Крім того, усвідомлюємо, що в складі збірної України є дуже хороші футболісти. Наша ж команда дуже молода, і ми в більшій мірі орієнтовані на Євро-2020, а не на ЧС-2018. Але ми постараємося завтра здивувати збірну України. Сподіваюся, що гра буде більш закритою ніж вона була в нашому недавньому матчі з Хорватією. Вважаю, ми готові до матчу. І взагалі, впевнений, що в цьому відбірковому циклі ми здивуємо наших опонентів.

Ми знали, що нас чекає два дуже складних матчу проти настільки ж складних суперників. Крім того, статус виїзного поєдинку робить ситуацію для нас ще складнішою. Тому, звичайно, ротації в нашому складі не уникнути. Дамо завтра шанс тим футболістам, які поки ще не виступали за збірну Косова. Але структура нашої гри особливо не зміниться: хоч ми і поступилися Хорватії з рахунком 0: 6, але грали ми в цьому матчі, вважаю, добре. Той поєдинок не мав закінчитися з таким рахунком. У першому таймі ми мали чотири гольові можливості, але не використали їх, а ще в ворота збірної Хорватії не був призначений очевидний пенальті», — заявив Буньяку.